26 Aralık 2011 Pazartesi

başlık yok, ben yokum.

Uzun bir süredir yokum buralarda. Bunun sebebi ne kötü bir dönemden geçmem ne de çok iyi vakit geçirmem. Sadece inanılmaz derecede yoğunum. Uğruna ölüp bittiğim yüksek lisansa kabul edildim. Bunun yanında dershanede çalışmaya başladım. Her sabah erken kalkmak, ergen öğrencilerle uğraşmak ve yüksek lisans derslerini halletmeye çalışmak dışında boş kalan vakitlerim de de evle uğraşıyorum. Ne kadar yorulduğumu ise yataga yattığım an farkediyorum.
Her şey tahminimden daha çok manotonlaştı. Aşk hayatıma gelince, O 12 aydır başkasıyla sevgili ve 10 aydır benimle görüşüyor. Ve malesef ki çoğu zaman da görüşmekle kalmıyor.
Çok yıprandım Onunla ve aynı zamanda Onsuz olmaktan. Ama tek çözüm her şeye ayak uydurmaya çalımak. Biliyorum O da mutsuz bu durumdan. O da yıpranıyor. Ve hiç bir şeyin çözümü yok. Gözlerimiz bir araya geldiğinde bir birimize dayanamıyoruz. Gözlerimiz buluşmadığında da ruhlarımız buluşuyor zaten. Neden O hala Onunla çıkıyor diye düşünürsen fazla düşünme ben 10 aydır düşünüyorum ve hala cevabını bulamadım.
Ama geçen gün bir karar aldık. Birlikte aldığımız nadir kararlardan dı bu. "Vicdan yapıyorum bir daha bu durumu yaşamayalım" dedi. Doğru diyosun bende bu durumdan memnun değilim demekle yetindim.
Yanımda uyudu. Son uyuyuşumuz olduğunu bilmesi nedeniyle sabah okula gitmedi.
Peki benim hayatım da ne mi değişti?
Notting. :)

2 yorum:

Mehmet dedi ki...

aşk bazen mantık ötesi kararlar aldırıyor insana, hiç aşık olmayan bir adam olsam ulen onun sevgilisi varmış senin ne işin var onla salla gitsin diye ahkam keserdim ancak diyebileceğim tek şey geçmiş olsun. Ama gene derim ki şu ana kadar aşktan ölen görmedim ki ben ölmediysem kimse ölmez ve hiç kimse birine aşıksa va onla beraber olma imkanı varsa başka biriyle beraber olmaz efenim başkasını bulun derim yada kedi alın besleyin mis

AS-PIRINE dedi ki...

çok güzel anlatmışsınız teşekkür ederim. Ama aşk hakkında tecrübeliyseniz başkasını bulmanın yada kedi beslemenin buna çözüm olmadığını da biliyosunuz demektir.
saygılar:)