25 Haziran 2009 Perşembe

Yok artık Lebron James !

Bir kaç gündür filmlerde yada kitaplarda kendi hayatımın bir bölümünü bana anımsatan bi nokta gözüme çarptı ve beni kendi etrafında döndürmeye başladı. ve filmin yada kitabın o bölümlerinde neden gözlerimi yumduğumuda farketmemi sağladı diyebilirim.Hani bir film izlemeye başlarsınız ilk sahnelerde kahramanın başına kötü bi olay gelir ve siz 'ayy yazık ama hayat devam ediyor' dersiniz. sonra dakikalar ilerler ve olmadık yerlerden olmadık şeyler çıkar gelir ve kahramanı bulur bu sefer dersiniz ki 'bir insan bu kadarda belayı üzerine çekemez kii'. dakikalar hala ilerliyodur ve kahramanın başına hala kötü şeyler gelmektedir. ve siz dayanamayıp sonunda 'yok artık bu kadarda değil' dersiniz. ben pek dizi izlemem ama ortamda birileri izliyosa gözüm kayar yada bir iki fragman görürüm dizinin hangi yöne dogru aktığını saptamam zor olmaz. küçük kadınlar mı ne o dizide de ne zaman 1-2 kareye denk gelsem hep aynı cümleyi kullandığımı anımsıyorum.


Yok artık Lebron James!


----------------------------------------------------------------------------------İşte tüm bu dizi,film, kitaplar gibi benim ilişkilerimde hep bu cümleyle sonlanmakta. aslında öyle aman aman da bi ilişkim olduğundan bahsedemem ama hayatımda iz bırakan erkek sayısı 4 hatta 3 demem daha doru olur.

İlk olarak bu kötü talihin bana bulasması Buny' le gerçekleşti. bu şahsiyet şu 4ün içinden çıkardığım kişi çünkü bununla ilgili olayları hafızamın en derin köşesine ittim ve geri çıkarmama konusunda da kararlıyım. Bu yüzden bunu es geçerek 2. feLaketimle davam ediyorum.

Buny'den az biraz sonra hayatıma girme girişiminde bulundu, daha önceki bi yazımda da bahsettiğim üzre bu kişi Yus. tam hayatıma gireceği zaman, herşeyi benim mululuğum için yaptığını ama benim onu iplemeyerek üzdüğümü söyleyip beni kendine bağlarken 'ciddi!' bi ilişkisinin olduğunu ögrendiğim oğlan. evet durum bu kadar vahim gerçi ilişkisinin ciddiliğide tartışılır herif başkalarıyla fingirdesin, flörtleşsin söz konusu bi sevdiceği oldğunda da ciddi bir ilişkisi olsun. yok artık!bu yus faciasını atlatıp üzerinden uzuuuuun bir zamanı sadece ufak flörtlerle geçirdikten ve erkeklere olan güvenimi tam kazandım diye düşündükten hemen sonra hayatımın 3. enkazıda karşıma çıkmış bulundu saygıdeğer, elizanında çok hazettiği(!) ; Hacı.

Liseden aşık olduğum bir oğlandı bu hacı. daha sonra feyste ekleşip msn olaylarına girince muhabbetimiz gelişti. ve aynı il sınırları içerisine girincede birbirimizin çekim gücüne yenilip sevgili sıfatını almamız pekde zor olmadı. iyimi oldu kötümü oldu bilemiyeceğim ama keşkeleri sevmediğim için oldu bitti diye geçiştirmeyi tercih ediyorum. aslında diğerlerinin ki yanında bu çok masum kalır. çünkü bunda bende hatalıydım. güvensizlik benliğimi okadar sarmıştıki daha ilk günlerden çocugu 'güven' kelimesiyle boğdum. 'ben sana güvenmiyorum. 2 günlük ilişkide nasıl güvenmemi beklersin. bana ne yaptıgını nerde olduğunu bildireceksin' ve bunun gibi birsürü laga luga yapınca çocukta buharlaşıp uçmayı tercih etti. haklımı tartışılır ama ben lanet olsun buda mı demek istemıyordum. ve bu aşkda burada bitmiş oldu. sonra sonra aradan pek bi zaman geçmeden karşıma nerden beladan çıktıysa burki faciası çıkıp geldi. tüm uğursuzlukları üzerime çeken ben yine bir afetle karşı karşıyaydım. bu sefer tecrübeli olduğum için korunabıleceğim tüm alanları saptamıştım ve bu sefer yara almamaya kararlıydım ki ufak bi sıyrıkla durumu atlattım.

Burki ye gelince onu hayalgücümde o kadar büyütmüştüm ki konusmaları, düşünceleri, davranışlarıyla sevgili moduna geçince hayal kırıklığına uğradım.çıkmadan önce nerde olduğunu ne yaptığını sürekli bildirmesine ayar olup 'yuhhara. artık nefes alıyoruuum aldııım yakında bunuda yazıcak, yaptıklarından dolayı madalya falan mı takmamı beklıyor' derken çıkarken olayın bütün büyüsü bozuldu sanki. birlikte vakit geçirme zamanıda arttıkca aramızdaki bağlarda yavaş yavaş incelmeye başladı. gerçi bu benim hissettiğim duyguydu ama o ilişkimize 3. bir kişi katmanın heycan vericeni düşünmüş olmalı pat feysinde başka bir sürtükle ilişkide yazısını görünce elizayla 'yok artık Lebron James!' dedik. sürtük demek doru olmaz aslıda iş bizim piçte elalemin kızı ne bilsin bu çocuğun sevgilisi var ilişkileride normal bi şekilde ilerliyor falan. neyse burki hernekadar durumun benim anladığım gibi olmadığını, bir idda ugruna gaza gelip yazıp bana haber vermekte geciktiğini, kızla şimdi görüşmek değil konusmadığını söylese bir sürü laga luga yapsada ben yermiyim? yemem tabi hele ki 4. vukaatını yaşayan biri olarak.


Bu olayda böylece kapanmış oldu ve ben artık filmin sonunda mutluluğu yakalayan kahramanlar gibi ölmeden önce son nefesimde mutlu olacağımı umuyorum tabiki bi kocam olurda ben ölüm döşeğinde yatarken yanında sütun bacaklı sarışın bi hatunla karşıma çıkıp bana ' yok artık! ' dedirtmezse.

Hiç yorum yok: